V našem vrtcu  se zavedamo, kako pomembno je nenehno učenje in osvajanje novih znanj in spretnosti, tako na osebnem kot na profesionalnem področju.

Zato je vodstvo vrtca letos med zaposlene povabilo Aljošo Bagola, priznanega predavatelja, slovenskega kreativnega direktorja desetletja in avtorja knjižnih uspešnic Srečo, prosim in Kako izgoreti in vzeti življenje v svoje roke, ki je postala najbolje prodajana knjiga leta 2020.

Predavanje nam je razkrilo zaodrje delovanja sodobnih tehnologij, ki nam ugrabljajo pozornost in nas izčrpavajo. Postregel nam je s praktičnimi znanji na področju opolnomočenja po izgorelosti, upravljanje s pričakovanji in veliko zabavnimi vsebinami, ki so poskrbele za dodatno razvedrilo.

Srečanje je otvorila mlada  pevka Lina Cigler. Medse pa smo povabili tudi zaposlene na Občini Ravne na Koroškem.

Hvala prostovoljkama Mariji in Marini za pomoč pri pripravi in postrežbi zakuske.

 

Zapisala: Valentina Slemnik